Paulina Kozub-Chwastek - spotkania z podróżnikiem, slajdowiska podróżnicze, wyprawy, podróże, przygody, warsztaty, pokazy slajdów, prelekcje, zdjęcia

 
 
 
 
 


plany

SZKOLENIA DLA FIRM – BIZNES Z INDAMI
Szkolenie z różnic międzykulturowych czyli, o czym warto pamiętać podczas kontaktów biznesowych z mieszkańcami Indii.

Szkolenie BIZNES Z INDIAMI skierowane jest do firm, które w swojej działalności zamierzają bądź już prowadzą szeroko rozumiane kontakty biznesowe z mieszkańcami Indii. Czas szkolenia poświęcony jest na zdobycie najważniejszej wiedzy oraz umiejętności niezbędnych z punktu widzenia przedsiębiorcy wchodzącego w interakcję z Indusami.

• Jakie są najistotniejsze zasady rządzące biznesem na Półwyspie Indyjskim?
• O czym należy pamiętać, aby nie obrazić indyjskiego współpracownika?
• Jak skutecznie prowadzić komunikację z mieszkańcami Indii oraz w jaki sposób odpowiednio
   interpretować ukryte znaczenie wysyłanych sygnałów?
• Które techniki negocjacyjne okazują się najskuteczniejsze w zderzeniu z indyjskim kontrahentem?

Na te i wiele innych pytań odpowiada program autorskiego szkolenia, które prowadzone jest z myślą o skutecznej i przyjaznej współpracy między polskimi i indyjskimi ludźmi biznesu.


 

Ta strona (jak większość stron w internecie) używa cookies, czyli po polsku cisteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.